O mnie

Witajcie, dziękuję za odwiedzenie mojej strony.

Znajdziecie tutaj fotografie ślubne, momenty, których byłem świadkiem, chwile, które rejestrowałem stojąc na uboczu oraz te, których niemalże dotykałem. Taki jest mój styl… wnikliwy, zdecydowany, ale dyskretny.

Sfotografuję dla Was cały Wasz Dzień, bądź wybrane przez Was jego fragmenty. Na płytach DVD otrzymacie prezentację multimedialna, kilkaset indywidualnie przygotowanych i poddanych obróbce fotografii w wysokiej rozdzielczości, które będziecie mogli swobodnie wywoływać, a wszystkie one będą również dostępne w Waszej galerii WWW.

W modyfikowalnych i rozszerzalnych pakietach będziecie mogli otrzymać fotografie wywołane w różnych formatach, Wasz album klasyczny, fotoksiążkę lub fotoksięgę w wielkości i ilościach według Waszego uznania. Jeśli macie takie życzenie będę również na Waszych Poprawinach, sfotografuję Waszą Sesję Narzeczeńską, czy też zaproponuję Sesję Plenerową.

Zapraszam do obejrzenia galerii oraz portfolio – takie zdjęcia są w Waszym zasięgu, zadzwońcie już teraz lub napiszcie mejla, sprawdźcie ceny i moją dostępność tego Dnia.